Stem op ons koor bij Rabobank Clubkas Campagne

Rabobank Het Haringvliet gaat dit jaar de Rabobank Clubkas Campagne inzetten als dé manier voor vereniging en stichtingen om geld in te zamelen voor hun clubkas. Ook ons koor doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Helpt u onze koorkas aan te vullen?
Stemmen nodig
Leden van Rabobank Het Haringvliet kunnen tussen 1 en 30 september stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op ons koor stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort. Dus stem op ons!
Steun ons koorkas Bent u klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan in september op ons koor en steun daarmee onze koorkas! Als lid krijgt u rond 1 september een stemcode toegestuurd van de Rabobank. Hiermee kunt u op ons koor stemmen via
www.rabobank.nl/hhv.
Wilt u meer weten over de Clubkas Campagne of over het lidmaatschap van Rabobank Het Haringvliet? Kijk dan op
www.rabobank.nl/hhv.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Je mag gebruik maken van deze HTML tags en attributen: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>